Hakkımızda

Company about

Sanayinin Türkiye’deki kalbi Kocaeli de 2017 yılındaMetal işleme teknolojileri ithal etme, imal etme, Yardımcı sarf ürünleri ve makinaları Pazarlama, Makinalara uyumlu metal vb sarf malzemeleri pazarlama, Teknik Destek Eğitim ve Danışmanlık hizmeti verme amacıyla kurulmuş bir firmadır. Gelişim Göstermek istediğimiz sektör Açık Hava ve Endüstriyel Reklam Sektörüdür.

2017 yılında kurulmuş bir firma olmamıza rağmen Şirket ortaklarından Burak ÖZTÜRK Kocaeli Üniversitesinde Eğitim Görmüş  geçmişinde Bilişim sektörünün nabzını tutan bir firmanın franchise bayisi olarak 3 mağaza ile Kocaeli ye hizmet vermiştir. 10 yılı aşkın süre ile  Kocaeli de bir çok önemli proje ile bilişim sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.           

Roboturk Makina da Pazarlama, Teknik Destek, Yurtiçi satışlar, İç Finans ve Yurtiçi Müşterilerle ilgilenmektedir.

Diğer Şirket ortağı olan Muratcan ÖZBEK ise Eğitimini Amerika’da Tamamlamış Kanada’da Master yapmış Uzak Doğuda yaşamış yaşadığı ülkelerin diline, kültürüne hakim İşletme ve dış ticaret konusunda eğitimli, Yurtdışı iletişim ve irtibatlarda  başarılı bir işletmecidir. Dede ve Babadan devir aldığı  Kocaeli’nin İlk Özel hastanelerinden Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi (Derince) ve Özel Dr. Tahsin Özbek Tıp Merkezini (İzmit) 10 Yılı aşkın bir süre başarı ile yönetmiştir.

Türkiye’de Body & Balance, Fit Forever markalarının Sahibi olarak Franchise vermekte ve Kocaeli’de 6 Katlı bir binada ve Arasta Park AVM  de spor merkezlerine sahiptir.

Roboturk Makina da Yurtdışı ürün alımları, Şipariş Kontrolleri, Gemi Yüklemeleri, Teslimat, Gümrük gibi konularla ilgilenmekte ürünler hakkında araştırma, ürün gamı geliştirme, Dış Finans ve Yurtdışındaki konularla ilgili görevleri almaktadır.

Makinalar

Makinalarımızı inceleyebilir, teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarflar

Sarf malzemeler hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Destek

Dökümanlara ve programlara ulaşabilir ve güncel sürümleri kullanabilirsiniz.

İletişim

Satış ve satış sonrası soru ve sorunlarınızı Müşteri Temsilcimize iletebilirsiniz.

Yeni Ürünler

about

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

short